WhatsApp Sohbetlerimi yeni telefonuma aktarmak için ne yapmam gerekiyor?

Çok araştırdım bayadır sorup duruyorum ama tatmin edici bir cevap bulamadım 1-2 yıllık konuşmalarım var duruyor amacım onları aktarmak ama en fazla 7 günü yedekler diye birşeyler okudum silinme gibi bir durum yok mesajlar olduğu gibi duruyor bu konu hakkında ne yapabilirim?

nihalezgiarslan nihalezgiarslan (3)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Daha eski yedeklemeleri geri yükleme

    Telefonunuz en son 7 günlük yerel yedekleme dosyalarınızı saklar (Google Drive sadece en güncel olanını tutar). Eğer en güncel olmayan, daha eski bir yedeklemeyi geri yüklemek isterseniz aşağıdaki adımları takip edin:

    1. Bir dosya yöneticisi indirin. Burada bazı seçenekler bulabilirsiniz: Dosya Yöneticileri ve Tarayıcıları.
    2. Dosya Yöneticisinde sdcard/WhatsApp/Databases dosyasını bulun. Eğer verileriniz SD karta kaydedilmemişse, sdcard yerine dahili veya ana yedekleme dosyası görebilirsiniz.
    3. Geri yüklemek istediğiniz yedekleme dosyasının seçin ve msgstore-YYYY-MM-DD.1.db.crypt12 olan ismimsgstore.db.crypt12 olarak değiştirin. Eski yedeklemenizin crypt9 veya crypt10 gibi daha eski bir protokol ismine sahip olması mümkündür. Crypt uzantısındaki numarayı değiştimeyin.
    4. WhatsApp'ı telefonunuzdan kaldırın.
    5. WhatsApp'ı yeniden yükleyin.
    6. Sorulduğunda Geri yükle'ye dokunun.

    kaynak : https://www.whatsapp.com/faq/tr/android/20887921

    cybermbully cybermbully (16)