WhatsApp yedeklenmiş sohbet geçmişi nasıl silinir?

 WhatsApp konuşmalarınız her gün sabah 4'te  otomatik olarak saklanmaktadır.  Tüm konuşmalarınız siz farkında olmadan yedeklenir. Mesajları silseniz de daha sonra Whatsapp kurulumu yaptığınızda otomatik olarak silinen whatsapp mesajları karşınıza gelir. Peki yedeklenen WhatsApp sohbet geçmişleri tamamen nasıl silinir?

pelinny pelinny (863)
10 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    WhatsApp Sohbet geçmişi nasıl tamamen silinir?
    WhatsApp Sohbet geçmişi yedekleri tamamen nasıl silinir?

    Android cihazlarda yedeklenen sohbet geçmişini silmek için şunları yapın:
    Whatsapp sohbet geçmişi silme

    1. My Files yani Dosyalarım a girin.
    2. All Files yani Tüm dosyalara dokunun.
    3. WhatsApp klasörünü bulun.
    4. Databases klasörüne dokunun.
    5. msgstore.db.crypt dosyalarımı seçin
    6. Çöp kutusu simgesini tıklayarak silin.

    Bu işlem sonunda WhatsApp mesajları, yedeklenmiş WhatsApp mesajları, geri getirilemez şekilde silinecektir.

    WhatsApp yedeklenen sohbet geçmişini msgstore.db.crypt dosyalarında saklar ve her gün yedek olarak buraya kaydeder. WhatsApp geri yüklendiğinde mesajlarınız msgstore.db.crypt dosyalarından geri getirilir.

    pelinny pelinny (863)
    10 yıl önce cevaplandı

      android telefonumdaki whatsappda tüm konuşma geçmişimi databases dosyalaarından silmeme rağmen iphone telefonuma aynı whatsapp hesabımı yukleyınce sılınen sohbetlerın geri gelme imkanı var mıdır?Jailbreak veya bir program falan biliyor musunuz?

      1972 1972 (3)