Whatsappta whatsapp kamerasıyla çekilen videolar telefon galerisine her zaman kaydolur mu

Whatsapp kamerası ile bizim çektiğimiz video ve fotoğraflar her zaman galerimize düşer mi ? Android telefon kullanıyorsak

leylaleyla leylaleyla (1)
1 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhabalar, WhatsApp uygulaması üzerinden çekmiş olduğunuz fotoğraflar galeriye bir kişiye gönderdiğiniz zaman düşüyor. Eğer çektiğiniz fotoğrafı beğenmeyip tekrardan çekerseniz bu fotoğraf galerinize düşmez fakat birine gönderirseniz galerinize fotoğraf ve video kayıt olur otomatik olarak.

    darkcrak darkcrak (5168)
    1 ay önce cevaplandı