Wifi Var Telefonum bağlanıyor ama internete girmiyor

Merhabalar dün  telefonumdaki ki wifiyi kapattıktan sonra tekrar wifiye baglanamadim . Wifi var diğer telefonlar internete girebiliyor ama benimki girmiyor . DNS ayarlarını değiştirme yaptım olmadı . Ağ ayarlarını fabrika ayarlarına döndürdüm olmadı . Google verilerini sildim önbelleği temizledim olmadı başka ne yapabilirim? Tlefonum Samsung j7 Duo

kullanici742763 kullanici742763 (1)
4 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Acaba modem ile alakalı olabilirmi net hangi işletmeye ağitse arayın bi bu tel ile değil modem vs ile ilgili

    andromobil andromobil (74)
    4 ay önce cevaplandı