Win10'da bulunan oyun kaydetme özelliğini kullanamıyorum!

Merhaba arkadaşlar. Windows 10'un bir hizmeti olan oyunları kaydetme özelliğini kullanmak istiyordum. Ama sisteminiz klip videoları için yeterli değil diyor. Ben de şu adrese ( http://windows.microsoft.com/tr-tr/windows-10/what-hardware-do-i-need-to-record-xbox-game-clips-on-my-pc ) bakarak sistemimin yeterli olduğunu gördüm. Ama hine de yeterli değil diyor. Ne yapabilirim, yardım ederseniz sevinirim... Sistemim:

-Nvidia GeForce GT 730 (2 GB DDR3, 128-bit)

-3 GB DDR2 RAM

-Intel Core 2 Duo E7400 (2.8 GHz, 2 çekirdek)

-160 gB HDD (SAMSUNG)

-Windows 10 Pro x64 İşletim Sistemi

said82 said82 (10)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bence Sen  format Atıp Win 7 Veya Win xp Yap Derim Çünkü Win 10 Daha Yeni Çıktığı İçin Bazı Hatalar Söz Konusu olabiliyor.

    Win 10 u Çok Fazla Kişi Kullanıyor ve Kulalnan Kişilerde Hata Var Diyolar Ben Derimki Geri Win 7 Veya Win xp Ye Dön Derim....

    tkohuseyin tkohuseyin (8)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Windows 10 çıkalı 0,7 yıl geçti. Bu süre boyunca bir sürü güncelleme yayınlandı. Hatalar azaldı. Tabi hala hatalar mevcut ama yok denecek kadar azaladı. Bu sadece benim bilgisayarımda oluyor... said82 7 yıl önce