WIN32 SALITY virüsü nasıl temizlenir?

Merhaba,

kısa bir süre önce  taktığım bir usb diskten taşınabilir bilgisayarıma virüs bulaştı. Bilgisayarım ağırlaştı. Çok yavaş çalışıyor. İnternet üzerinden yaptığım araştırmada bilgisayarıma WIN32/SALITY virüsü bulaştığını tahmin ediyorum.

WIN32/SALITY virüsünü nasıl temizlerim?

ceyda ceyda (312)
10 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    WIN32/SALITY Virüsü nasıl temizlenir?

    Sality bulaşmış bilgisayarbir ağa bağlı ise bağlantısını kesin, internet bağlantısını kesin. Bilgisayarlar kontrol edilip temizlendikten sonra yeniden internete bağlayın.

    Sality Virüsü Temizleme Yöntem 1:

    1. Bilgisayarınız internete bağlıysa bağlantısını kesin.
    2. AVG'nin ücretsiz Win32 Sality temizleme aracını indirin.
    3. Win32 Sality temizleme aracını indir
    4. İndirme bittikten sonra programı çalıştırın. Win32 sality temizleme aracı  tüm mevcut diskleri otomatik olarak tarayacak ve bulaşmış dosyaları temizlemeye çalışacaktır. Bellekte aktif bir virüs bulunursa program, kullanıcının bilgisayarı yeniden başlatmasını isteyecektir. Temizleme işlemi, işletme sisteminin başlatılması sırasında gerçekleştirilecektir dolayısıyla aktif virüsler temizleme sürecini engelleyemeyecektir.
    5. Temizleme işlemi bittikten sonra ücretsiz AVG veya Avast gibi bir antivirüs yazılımı yüklemenizi öneririm.

    Sality Virüsü Temizleme Yöntem 2:

    1. SalityKiller programını buradan indirin.
    2. SalityKiller programını çalıştırın.
    3. SalityKiller bilgisayarınızı Sality virüsüne karşı tarayacaktır. Bununan Sality virüslerini temizleyecektir.
    hakan hakan (15409)
    10 yıl önce cevaplandı

      ben işte bu virüs yüzünden burdakileride hiçbirşeyide indiremiyorum

      cihanbey22 cihanbey22 (1)
      8 yıl önce cevaplandı

      • Başka bir bilgisayardan USB belleğe kaydedin. USB bellekten çalıştırın. murat 8 yıl önce

      Aynn Kadeşim Bi El Atın Bu Vürüs Yüzünden Masa Üstüm Donuyor Hiç Bir Vürüs Programı İndiremiyorum Lütfen Yardım

      berkayda berkayda (1)