Win32 sality virüsünü temizledim arşivime ne olacak.

Merhaba ben bu linkte http://uzmanim.net/soru/virus-win32-sality-aa-nasil-temizlenir/2325 anlatılanları yaptım ve sality yi sanırım temizledim ama hala emin değilim, oyun ve program arşivimin durumu ne olacak acaba oyunlarımı tekrardan açıp oynuyabilir miyim yoksa tekrardan virüs bulaşır mı acaba bilgisayara yani arşivimi silmek zorundamıyım. Teşekkür ediyorum

yusufcb yusufcb (30)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Çok teşekkür ediyorum program yüklü bende zaten, taramadan geçiricem peki virüs bulursa ne yapmalıyım

    yusufcb yusufcb (30)
    9 yıl önce cevaplandı

      Arşininiz virüs taramasından geçirin. Modern antivirüs programlarının çoğu sality virüsünü tespit eder ve temizler.

      MalwareBytes nasıl kullanılır? bunlardan birisi.

      Tüm arşiv dosyalarınızı taramadan geçirin. Eğer virüs bulunmazsa gönül rahatlığı ile arşivinizdeki programları kullanabilirsiniz.

      murat murat (12492)