Windows 10 64bit haline getiremiyorum

Flash belleğe boot dosyalarını kurdum ve boot menüsünden usb'yi seçtim ama siyah bir font üzenine çeşitli sayıların yazıldığı bir ekranda takılı kaldım. Hiçbir şey yapamıyorum ve kapatıp açmaktan başka seçeneğim yok.

Anakart: Gigabyte.

not: bilgisayarı başlatınca boot menüsüne geçmeden önce yukarıda sağda Energy Star yazıyor, bir şirket ya da kuruluş adı sanırsam.

ozbek ozbek (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    "siyah bir font üzenine çeşitli sayıların yazıldığı bir ekranda takılı kaldım. " işte o sana anlamsız gelen şey bizim saa yardımcı olabilmemiz için gerekiyor.

    Bu ekranda gördüklerini ya yazmalı ya da fotoğrafını çekip soruna linklemelisin.  Yoksa hangi aşamada kaldın sorunun ne ne hatası alıyorsun bilemeyiz.

    Ekleme:

    BIOS'tan doğru şekilde BOOT özelliğini USB önceliklik yaptıysan sorun USB belleğinde olabilir. RUFUS ile tekrardan Windows kurulum USB'si oluştur. Görünen o ki USB boot çalışmıyor. Sorun USB bellekte veya ISO yazdırma işleminde olabilir.

    murat murat (12492)
    4 yıl önce cevaplandı

    • yorum olarak gönderdim hocam ozbek 4 yıl önce

    Siyah yazılarda ne yazıyor ? Fotoğrafını atarmısın ?

    hydra hydra (3802)
    4 yıl önce cevaplandı

    • attım hocam ozbek 4 yıl önce

    Bu şekilde bir ekranda kalıyorum

    ozbek ozbek (1)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Fotoğraf yok. hydra 4 yıl önce
    • fotoğrafı silmişim hocam tekrar gönderdim ozbek 4 yıl önce