Windows 10 açılıştaki sorun

Windows 10 da açılışta hoş geldiniz yazan yerde normalde arka planda resim var fakat onu göstermiyor sadece bir renk gösteriyor sebebi nedir?

ghostdead11 ghostdead11 (62)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Baaşlat ayarlar kişiseleştirme kilit ekranı seçin sol bölümde bir resim seçin üzerine tıklatın o resim windows açılışta çıkar

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      Sizce bu sorun neden olabilir seçtiğim halde göstermiyor?

      ghostdead11 ghostdead11 (62)