Windows 10 ağ ayarlarını sıfırladıktan sonra ünlem işareti sorunu. Çözümü nedir?

Ağ ayarlarımı sıfırladım ve internet gelmedi. Ağ bağdaştırıcılarında realtek kablosu gözükmüyor ama ünlem işareti var. Kaldırıp donanım değişikliklerini tara dedim fakat hiçbir şey olmadı. Bu sorunu çözmek için ne yapabilirim ve yardımcı olursanız çok sevinirim.

https://hizliresim.com/PR4Om1

synnekey synnekey (16)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Çözüm:

    1. Realtek'in üzerine bir kere sol tık yap ve ardından sağ tık yap.
    2. Sürücü güncelleştir'e tıkla.
    3. Sürücü güncelleştirmelerinden sonra Bilgisayarımdaki sürücülere göz at'a tıkla.
    4. Bilgisayarımdaki kullanılabilir sürücülerin bir listesinden seçmeme izin ver'e tıkla.
    5. Gelen ekranda bilgisayarına yüklü olan sürücüleri gösterecek sen birine tıkla ve ileri tuşuna tıkla.

    Eğer sorunun düzelmez ise bana yazabilirsin.

    darkcrak darkcrak (5170)