Windows 10 Arama Sorunu

Merhaba, Windows 10 İşletim Sistemine Sahibim. Yaklaşık 1 Hafta Önce Farkettiğim Bir Sorunu Sizlerle Paylaşmaktayım. Sizin Çözümü Bildiğinize Eminim. Yeni Bir Uygulama İndirdiğimde Aramada Çıkmıyor , Eski Uygulamalarım da Aramada Kalıyor. Kısayolların Dizininde O Dosyalar da Yok Üstelik. Lütfen Çözüm Bulun :( . Hatırlamışken Windows Logosuna Tıkladığımda Açılıyorlar Fakat Aramak İçin Kelime Yazdığımda Açılmıyorlar.

Aşağıdaki Resimlerden Anlaşıldığı Gibi ;

Resim 1

Ne Sağ Tıklanıyor Ne de Tıklanıyor Uygulama Bilgisayarımda Var.

Fakat Aramadan Direk Bulunca Tıklanıyor da Sağ da Tıklanıyor.

CMD (Komut Sistemi) de Aynı Şekilde Tıklanmıyor Sağ da Tıklanmıyor. Bunun Yanında Birçok Uygulama Aynı Şekilde.

Fakat Chrome gibi 1-2 Uygulamada Bu Sorun Yok. İnternetteki Bütün Çözümleri Denedim Ama Olmadı Umarım Yardım Edebilirsiniz :( .

venorunch venorunch (5)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu problem ne zaman meydana geldi tam olarak?

    Ve ne yaptıktan sonra geldi, az çok hatırlıyorsunuzdur diye tahmin ediyorum

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • bu problem 1 hafta oldu olmadı fark ettiğimde. 1 Hafta Önce Bir Kaç Nedenden Dolayı Sistem Geri Yüklemesi Yapmıştım, O Gün Sorun Yoktu O Gece Bilgisayarı Kapattım. Ertesi Gün Açtım Öğlen Gibi Falan Farkettim. Geçen Gün Düzelmişti Kendiliğinden Yeniden Bozulunca Ben Dün Yeniden Sistem Geri Yüklemesi Yaptım. Hala Aynı Şekilde Böyle :( venorunch 6 yıl önce
    • Bir Çözümü Yok mu @farurhenho venorunch 6 yıl önce
    • Mesajınızı yeni gördüm kusura bakmayın, aklıma sistem geri yükleme yapmanız geliyordu ama onuda yapmışsınız. omercik 6 yıl önce
    • @venorunch omercik 6 yıl önce
    • Aynen öyle @farurhenho arama ve dizin oluşturmayı bile denedim yine çözüme ulaşamadım venorunch 6 yıl önce