Windows 10 arkaplan cmd.exe sorunu

Son 1 haftadır 200-300 tane cmd.exe ve conhost.exe var görev yöneticisinde sildikçe geri geliyor virüs taramasındanda bir şey çıkmadı hizmetler bölümündede Kişi Verileri_3863b7c vb gibi bir sürü tuhaf tuhaf şeyler var. Bunun çözümü nedir acaba format atmak istemiyorum combofix kuracaktım windows 10 kurulmuyor.

ekran görüntüsü:

http://i.hizliresim.com/1VvjZb.png

kullanici163014 kullanici163014 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    cmd.exe süreli tıklatılmış görüntüsü var görev yöneticisden sonlandırmak çözüm olmaz

    Başlat / görevzamanlayıcı zamankitaplığına bak burda görürsen önce görevi sonlandır sonra sil

    Revo Uninstaller bu prorgramı indir kurulumunu yap açılışta çalışan bütün exe dosyalarını görürsün istemediğinin tikini kaldır

    candan candan (4301)