Windows 10 Başlat Butonu Gözükmüyor?

 arkadaşlar gördüğünüz gibi simge yok ama üzerine mouse ile gelince geliyor. gördüğünüz gibi:

atavistic atavistic (7)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sistem geri yüklemesi yaparak daha önceki normal olan haline geri dönebilirsin:

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    Veya (yada Sistem Geri Yükleme kapalıysa);

    Powershell’de ("Yönetici olarak" çalıştırılacak) "Get-AppXPackage -AllUsers | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml"}" komutunu girerek düzeltebilirsin.. Microsoft tarafından önerilen bu komut arka planda çalışıyor ve Başlat Menüsü dahil görev çubuğunda kaybolan tüm simgeler geri geliyor.

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

    • onun dışında çözümü yokmu? atavistic 7 yıl önce
    • yorumunuz için teşekkürler ama amaçsızca video izlerken kendi k.endine düzeldi ilginiz için teşekkür ederim atavistic 7 yıl önce
    • Geçmiş olsun. temmuz 7 yıl önce