Windows 10 bir yıl sonra paralı mı olacak?

Arkadaşlar ben win 8.1 kullanıyorum artık kafayı yiycem cok eksikleri var hele şu sınırlı erişim bana rezerve geldi ücretsiz yazıyor bir kaç yerde gördüm bir yıl sonra paralı oluyormuş bana bunu cevaplarmısınız hep bedavamı yoksa bir yıl sonra paralımı

maskot maskot (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

      Orjinal Windows 8.1 kullanıyorsanız şu anda ücretsiz olarak Windows 10'a geçebilirsiniz.Windows ilk 1 yıl içinde geçişlerin ücretsiz olacağını açıkladı.Eğer 1 yıl içinde geçmezseniz ücretsiz geçiş hakkınızı kaybedersiniz ve ücreli sürüm almanız gerekir.Eğer böyle bir düşünceniz varsa elinizi çabuk tutun.

      Ayrıca elinizde Windows 8.1 olduğundan beğenmezseniz tekrar geri dönebilirsiniz. Ancak bu durumda format atmanız gerekebilir ve dosyalarınızı da yedeklemeniz gerekir.

      ismailsarp ismailsarp (6010)
      8 yıl önce cevaplandı

      • Windows 8.1'e geri dönmenin daha basit bir yolu var. Hemde Windows 10 geçişi öncesi son haliyle, kurulu tüm programları çalışır şekliyle.. Bir image alma programıyla yedek alınırsa bu kolaylıkla mümkün olur; daha önce yedek alınan imajdan geri yükleme yapılarak sistem, imajın alındığı güne geri alınabilir. temmuz 8 yıl önce
      • Evet haklısınız bu şekilde de yapılabilir :) ismailsarp 8 yıl önce