Windows 10 Dosyalar Nasıl Gizli Yapılır ?

Windows 10 Dosyalarını Neden Gizliyemiyorum ?

turansmsk10 turansmsk10 (-78)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Window 10'da bir dosyayı gizlemek için:

    1. Gizlemek istediğiniz dosyaya sağ tuşla tıklayın.
    2. Açılan pencereden özelliklere girin.
    3.  Özniteliklerin karşısındaki gizli kutucuğunu işaretleyin.
    4. Daha sonra Uygula ve Tamam butonlarına tıklayın.

    Ve ayrıca Windows 10 Başlat butonun yanındaki arama menüsünden gizli dosya ve klasörleri göster'e tıklayarak Gizli Dosya Ve Klasörler kısmından gizli veya açık olarak ayarlayabilirsiniz .

    turansmsk10 turansmsk10 (-78)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Bu şekilde paylaşırsan daha güzel ve anlaşılır olur. Editör ekranında 1.2.3 Numaralı Liste ile yapabilirsin hakan 7 yıl önce
    • tamam bundan sonra böyle yaparım sağol @hakan turansmsk10 7 yıl önce
    • bur arada @hakan böyle moderatör olmak için kaç güvenilirlik gerekiyor turansmsk10 7 yıl önce