Windows 10 Format Sırasında system oluşmuyor

Windows 7 olan laptopumu windows 10 a yükseltmek için format atıyordum fakat disk biçimlendirme kısmında sytem oluşmuyor ne kadar sil biçimlendir her türlü şeyi denesemde kendisi ayırması gereken system oluşmuyor format devam etmiyor.

toronto toronto (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    1. windows 10 işletim sistemi ekrandan format atmayı dene setup dosyasına tıklat ileri de serial  ister girin iler tıklat sistem disk bölme işelemini kendi yapar
    2. seçenek format medyasını takın  ileri tıklatın serial  girin ileri tıklatın dosyalarınızı hdd diske yedekleyin bu işlemde herşey silinir komut isteminden sürücüleri silmek için  Shift + F10 Tuşlarına basın cmd ekranıaçılacaktır aşağıdaki komutları sırası ile girin
    •  diskpart YAZ ENTRA BAS
    • list YAZ ENTRA BAS
    • select disk 0 YAZ ENTRA BAS
    • clean YAZ ENTRA BAS
      şimdi harddiskimizin olduğu sayfaya dönelim ve ileri tıklatın kuruluma başlayın
    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      Malesef hala system oluşmuyor ve kurulum devam etmiyor

      toronto toronto (1)