Windows 10 geçersem ücret ödicekmiyim ?

Not : Win 7 kullanıyorum orjinal eğer yükseltme yaparsam yani rezerve yaparsam ücret ödücekmiyim ondan sonra ?

xthehitman xthehitman (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 10'u alın nedir? (tıkla)

    Korsan Windows'a bedava Windows 10 yükseltmesi olacakmı) (tıkla)

    Windows 10 ücretli olacak diye yazılar okumaya başladım (tıkla ve konuda bana ait mesajı oku)

    Uzmanım.net arama motoruna sorsaydın üsttekileri ve daha fazlasını bulacaktın; konu açmana hiç gerek olmayacaktı :)

    Not: Birgün önce yine aynı soru ile konu açmıştın ve ben üstteki cevabi mesajı -aynı şekliyle- vermiştim. İkna olmamışmıydın? Daha nasıl bir cevap isterdin?

    Lütfen hassasiyet gösterelim.

    temmuz temmuz (12505)