Windows 10 Groove

Groove her açılışta müzikleri baştan mı yüklüyor? Bilgisayarda dört tane müzik çalar yüklü hiç biri öyle böyle bir zırvalık yapmıyor . w10 nun doğru çalışan bir uygulaması var mı? Pes yani.

0050 0050 (15)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    • Verdiğiniz linktekinin benim sorduğum soruyla alakası yok 0050 7 yıl önce
    • Sadece bu problem için vermedim linki. Windows 10 düzgün çalışmıyor diye çok sayıda konu açmışsın. Bir genel kontrolleri ve çözümleri yaparsın, sonuç alamazsan Windows 10'u yüklersin. Sen bunu anlamak istemiyorsun gibi geldi bana. Kolay gelsin. temmuz 7 yıl önce
    • Windows 10'u formatlayarak yeniden yüklersin demek istemiştim :) temmuz 7 yıl önce
    • Farklı bir ISO kullanırsan daha iyi olur. temmuz 7 yıl önce