Windows 10 güncellemesi tamamlanmıyor.

yaklasık 2 haftadır boyle neden hiç ilerleme olmuyor.Ya da bu %59'u sıfırlayıp bastan güncellemeyi baslatamaz mıyım?

researcher researcher (17)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    İki hafta öncesine sistem geri almayı neden düşünmüyorsun?

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    Veya WindowsUpdateDiagnostic'i çalıştırarak düzeltme deneyebilirsin (Denetim masasından ulaşabilirsin). Bunu yapmadan önce sabit disk C: bölümünde disk temizleme yapmakta faydalı olur ("Sistem dosyalarını temizle" seçimiyle). Windows 10 işletim sistemlerinde Disk Temizlemeye en kolay olarak Görev çubuğundaki Windows'u ara düğmesine (büyüteç ikonlu) disk temizleme yazılarak ulaşılır; üstte bağlantı görülür.

    Edit:

    Windows Update hatalarını düzeltin (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

    • disk temizliği yaptım.onun dısında ben belirli aralıklarla Advanced SystemCare yazılımı ile temizleme yaptığım içindir ki hiç geri yükleme noktası yok . researcher 7 yıl önce
    • WindowsUpdateDiagnostic (Update onarım aracı) demiştim. Birde onu denersin. temmuz 7 yıl önce
    • Mesajımın alt kısmına bir daha bakarsın @mustafadalga temmuz 7 yıl önce
    • Anladım teşekkürler. researcher 7 yıl önce

    winows 10 günceleştirme aracını indirin oşekilde günceleştirmeleri alın burdan indirin

    candan candan (4301)