Windows 10 Güncelleştirme

Wimdows 7 sp1 kullaniyorum bende c ve d var c sistem d resimler vb ben windows 10 a güncellestirsem c ve d deki dosyalar gidermi veya windows 10 format atsam

(Windows 10 Dışı 8.1 Dahil)

malgibiolan malgibiolan (307)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eğer yükseltme yaparsanız hiçbir dosyanız silinmez. Yükseltme yaparken "dosyalarımı sakla" seçeneği vardır, bunu seçerseniz dosyalarınıza hiçbir şey olmadan güncelleştirmeyi yapabilirsiniz. Aşağıda verdiğim bağlantılardaki "aracı indir" linkine tıkladığınızda yükseltme için gerekli olan küçük bir uygulama bilgisayarınıza iner. Bu uygulamayı açın ve gelen ekrandan "bu bilgisayarı şimdi yükselt" diyerek devam edin, yükseltme boyunca yapmanız gerekenleri size söyleyecektir.

    Windows 10 Yükseltme Aracı

    Windows 8.1 Yükseltme Aracı

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • 3gb ram ile windows 10 veya 8.1 kasarmı?? @farurhenho malgibiolan 6 yıl önce
    • Dosyaları sakla seceneğini seçersem yerel disk c ve d'nin içindeki dosyalar ve yerel disk c ve d durur demi????? malgibiolan 6 yıl önce
    • 3 GB RAM ile Windows 10 çalışır ama kasma yaşarsınız yüksek ihtimalle. Ben Windows 8.1'e yükseltmenizi tavsiye ederim. Evet "dosyalarımı sakla" seçeneğini seçerseniz bilgisayarınızda yer alan hiçbir dosya ve program silinmez. @malgibiolan omercik 6 yıl önce