Windows 10 Histogram Özelliği Var Mı?

windows 10'da imaj önizleme ekranında exif bilgileri gözüküyor ama histogram yok, bunu yapmanın bir yolu var mı?

leone1907 leone1907 (18)
1 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Senin sorduğun sanırım imaj histogramı.

    Windows 10 da gömülü Histogram özelliği yok. Ama İrfanview gibi bir imaj görüntüleyici kullanırsan Histogram özelliğini kullanabilirsin.

    https://www.irfanview.com/ ücretsiz, küçük boyutlu ve hızlı bir imaj görüntüleyicidir. Pek çok gelişmiş özelliği de mevcuttur.

    Herhangi bir resmi İrfanview ile açtıktan sonra Image > Histogram altından görüntüleyebilirsin.

    hakan hakan (15424)
    1 yıl önce cevaplandı

    • evet imaj histogram sordum, program kullanıyorum ama windowsa eklenen bir şey var mı onu arıyorum. leone1907 1 yıl önce

    Merhaba,

    Burada anlatmaktadır.

    ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)