Windows 10 işletim sisteminde "Saptama geçersiz veri aldı." hatası nasıl düzeltilir?

temmuz temmuz (12505)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Önce CMD Komut isteminde sfc /scannow komutu çalıştırılır (Yönetici olarak).

    Sonra problemde düzelme olup olmadığı kontrol edilir.

    Eğer düzelme olmadıysa;

    Bu linkten (tıkla) All Update .bat dosyası download edilerek masaüstünde "Yönetici olarak" çalıştırılır.

    Probleminiz çözülmüş olmalıdır.

    Eğer problem devam ederse burada belirtiniz. O halde problem çözümü başka tavsiyelerimizde olacaktır.

    temmuz temmuz (12505)