Windows 10 Kamera Driverı

Windows 10 kullanıyorum leptopun kamerası açılmıyo driver yüklü olmadığı için windows 7 kullanırkenki driverımı yüklemem gerek? Yoksa windows 10 için driver ayrı mı?

abdulbaki abdulbaki (75)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bazı donanımlarda işletim sistemleri için ortak/uyumlu (bütün windowslar için geçerli gibi) olabiliyor ama bu çok nadir bir şey. Esas olarak ise her işletim sistemi ve mimari yapı (x86, x64 gibi) için donanım sürücüleri farklı olur. Marka ve modele göre araştırmalısın. Yada bir sürücü booster (yükleme ve güncelleme programı) ile sürücü bulup yükleyebilirsin ama en doğru ve güvenilir çözüm, laptop üreticisinin/satıcısının resmi web sitesi destek bölümüne bakmak olur.

    Kolay gelsin.

    Eğer driver booster ile tercih edersen;

    iObit dağıtımı Driver Booster 4 Free (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)