Windows 10 manuel kurulum nasıl yaparım ?

Lütfen yardım edin ilk kez yapcam

xthehitman xthehitman (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Lütfen yardım, edin ilk kez yapıcam. Manuel kurulum pc'yi bozmak istemiyorum

    xthehitman xthehitman (1)
    8 yıl önce cevaplandı

      Windows 10 'u nereden indirebilirim? linkinden Windows medya oluşturma aracını indirin.

      Bu uygulamadaki bigisayarı şimdi yükselt seçeneği ile Windows 10 kurulumunu başlatabilirsiniz.

      Eğer başka bir bilgisayara Windows 10 kurulumu yapacaksanız Başka bir bilgisayar için yükleme medyası oluştur seçeneği ile USB veya DVD diske kurulum medyası oluşturabilirsiniz.

      Windows 10 kurulumu basittir, manuel kurulumdan tam kastınız nedir umarım yanlış anlamadım.

      murat murat (12492)
      8 yıl önce cevaplandı

      • Merhabalar, Windows 10 simgesi gelmişti PC'me rezerve yapmıştım 1 ay önce falan galiba sonra, 29 Temmuz'u bekledim ama bazıları Windows 10 yükseltmiş ama bana bir şey gelmedi neden gelmemiştir ? win 7 orijinal. Bundan dolayı manuel yapmak istiyorum yani nasıl yapabilirim ? tam anlatsanız. USB falan olmadan. xthehitman 8 yıl önce

      Windows 10 yükseltmesi veya USB üzerinden yeni kurulum nasıl yapılır? (tıkla)

      Not: Yükseltme yapmak istediğine göre kırmızı okun gösterdiğini seçmelisin.

      temmuz temmuz (12505)