Windows 10 Nasıl Sıfırlanır?

Windows 10'a Nasıl Reset Atılır?

Windows 10 sistem üzerinden nasıl sıfırlanır?

ismailsarp ismailsarp (6010)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 10'u başka hiçbir program kullanmadan tekrar windows 10 üzerinden sıfırlayabilirsiniz.Bunun için yeniden başlatıp windows 10 kurulum aygıtını takmanız gerekmez.

    Windows 10 Nasıl Sıfırlanır?

    Windows 10'a Nasıl Reset Atılır?

    Windows 10 sistem üzerinden nasıl sıfırlanır?

    Sorularının cevapları için aşağıdaki adımları takip ediniz.

    1. Başlat menüsünden Ayarlar kısmına tıklayın.

    2. Ayarlar kısmından Güncelleştirme ve Güvenlik bölümüne tıklayın.

    3.Sol menüden Kurtarma yerine gelin ve Bu Bilgisayarı Sıfırla butonuna tıklayın.

    4. Açılan pencereden Her Şeyi Kaldır 'ı ​seçin.

    5. Bir sonraki aşamada size hangi sürücülerin temizleneceği sorabilir.Buradan Yalnızca Windows'un yüklendiği sürücü seçeneğini seçmenizi öneririm.İsterseniz Etkilenecek sürücülerin listesini göster bölümünden hangi sürücülerin temizleme yapılacağını görebilir ve ona göre isterseniz Tüm sürücüler seçeneğini seçebilirsiniz.

    Bu aşamadan sonra yönergeleri takip edin.Windows sıfırlama işlemini başlatacaktır ve sistem birkaç kez yeniden başlatılacaktır.Sırfırlama işlemi bilgisayarınızın performansına bağlı olarak 1 saat kadar sürebilir.

    ismailsarp ismailsarp (6010)