WINDOWS 10 OUTLOOK Kendime E-Mail Gonderemiyorum

Sayin Uzman;

Windows 10 MS Outlook kullaniyorum. Posta programinda hicbir sorun yok. Sadece bir suredir kendi accountumdan kendi accountuma mail gonderemez oldum. Sanki kendi kendimi engellenenlere eklemisim gibi. Selamlar.

ayonel ayonel (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Kendinize email gönderirken bir hata alıyor musunuz?  Yoksa gönderilmiş görünüyor fakat gelen kutusunda mı görmüyorsunuz?

    Gereksiz / spam klasörünü kontrol ettiniz mi? Spam'a düşüyor olabilir mi?

    Eğer bir şirket maili kullanıyorsanız ve siz filtre koymadıysanız o zaman bilgi işlem tarafından bir filtre uygulanıyor olabilir.

    hakan hakan (15424)
    8 yıl önce cevaplandı

      Hakan Kardesim,Cevabina tesekkurler. Bilgisayarim evde bireysel laptop. Mail alma gonderme amaciyla surekli kullandigim bu bilgisayarda Windows 10 uzerinde calisan MS Office'de mevcut MS Outlook'da kendi mail adresimle alici kismina yine ayni adresimi yazdigimda mail gidiyor, gonderilenler bolumunde de gonderildi olarak yer aliyor fakat ben alinan mailler arasinda o maili goremiyorum.

      ayonel ayonel (1)