Windows 10 PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA hatası

Merhaba! Tekrar aynı sıkıntıyla karşılaşmaya başladım ve bu iş beni çok sıktı. Hakan adlı kullanıcınız Windows 7 page fault in nonpaged area hakkında bilgi vermiş ve o bilgiye uyarak herşeyi yaptım. Bi ara düzeldi ama yine gitti. Çözümünüz varsa söyleyin, yoksa bu bilgisayarın RAM'ini tamir ettirip satacağım. Benden sonra yine bozulursa alan uğraşsın! (:D) Her şekilde düzelir diyeceğiniz bir çözüm yolu gösterin lütfen! Allah Allah, tam da 2 ay önce garantisi bitti ve bozuldu. Bu garantinin süresine göre mi bozuluyor anlamıyorum. Lütfen yardım edin

smilerist smilerist (3)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 10 PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA hatası bellekle ilgili bir hata. Daha önceki çözümümde detaylıca bilgi vermiştim. Sürekli PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA hatası alıyorsanız bellekte fiziksel bir sorun olabilir.

    Yeni bir RAM ile test etmekte fayda var. Aksi takdirde yazılımsal olarak çözüm üretmek pek de mümkün değil.

    hakan hakan (15424)