Windows 10 Sistem Gereksinimleri Nelerdir? Bilgisayarım Windows 10'u Destekler mi?

-1

Windows 10 Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Bilgisayarım Windows 10'u Destekliyor mu?

Bilgisayarıma Windows 10 Yüklemeli miyim?

ismailsarp ismailsarp (6010)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 10 Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

    İşlemci: 1 GHz ya da daha hızlı
    Bellek: 32 bit için 1 GB, 64 bit için 2 GB
    Disk alanı: 32 bit için en az 16 GB, 64 bit için en az 20 GB
    Ekran kartı: En az Microsoft DirectX 9 destekli

    Bilgisayarım Windows 10'u Destekliyor mu?

    Bilgisayarıma Windows 10 Yüklemeli miyim?

    Eğer yukarıdaki gibi veya daha yüksek bir sisteme sahipseniz Microsofta göre Windows 10'u sıkıntı yaşamadan kullanabilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Microsoft'a göre olanı yazmışsınız ancak kendi tecrübeleriniz veya ikinci soru olan "Bilgisayarıma Windows 10 Yüklemeli miyim?" sorusuna cevap göremedim. yunusemre2344 8 yıl önce