Windows 10'u Nasıl Tekrar Windows 7 Yapabilirim?

Merhaba.

Benim pc windows 7 idi.

Windows 10 kurdum fakat pc yavaşladı.

Nasıl tekrar windows 7 yapabilirim?

serhat163 serhat163 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    windows 10 u windows 7 yapmak için öncelikle elinizde

    windows 7 format DVD si veya USB si  olması gerekir ( bu kısımları bilmediğini varsayarak tarif ediyorum )

    bilgisayarı yeniden başlatın ve bios tuşuna basın ekran açılınca burda sizin dvd veya usb göreceksiniz

    ok tuşları ile üzerine gelin entra basın açılacaktır ileri  tıklatın kur tıklatın sonrada yönlendirmeleri takip ederek kurarsınız yapamadığınız yerde yazın buraya yine yardımcı oluruz

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      Windows 10 kurulum dosyası gibi internetten indirip kurma şansım yokmu

      serhat163 serhat163 (1)
      7 yıl önce cevaplandı

      • Windows 10 üzerindeyken Windows 7 kuramazsınız.Bunun sebebi de Windows 7 nin daha eski bir sistem olması.Ancak daha yeni sistemleri (Mimari de uyumlu olması şartıyla 32-64 Bit) Windows arayüzünde kurulabilir. Windows 7 kurmanız için DVD veya USB den üstteki arkadaşın dediği gibi sıfır kurulum yapmanız gerekecek. ismailsarp 7 yıl önce