Windows 10'u Wi-Fi hotspot'a dönüştürme

Windows 10'nun kendi özelliği ile  wifi dağıtıp telefondan bağlanmak istiyorum.

cmd(yönetici) ile yapıyorum bir yerden sonra resimdeki sorun ile karsı karsıya kalıyorum.

Bunun dısında;aşağıdaki sitelerin yazılımlarını da kurdum ikisi de calısmadı.(1 hafta kadar calısıyordu)

Sorun neyden kaynaklı olabilir?

 http://www.connectify.me/tr/

http://www.mypublicwifi.com

researcher researcher (17)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    ethernet kartının kablosuz özelliği var mı yok mu kontrol etmen gerekli kartın modelini aratıp bulabilirsiniz eğer kablosuz özelliği var ise ethernet kartının anteni takılı olup olmadığına bak donanım olarak kablosuz özelliklere sahip bir ethernet kartın olduğuna eminsen   sürücü lerini yüklememiş olabilirsiniz,düzgün yüklenmemiştir veya güncel yazılım değildir ethernet kartınızın modelini biliyorsanız en güncel sürücüsünü indirip kurun eğer bilmiyorsanız otomatik sürücü yükleyen bir program ile mesala driverpack gibi bir uygulama ile sürücüyü yükleyiniz sorununuz ortadan kalkıcaktır

    newnew newnew (1)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Ethernet kartının kablosuz özelliği?.. Yanlış bilgi olmasın? Ethernet kartı ile Kablosuz bağlantı adaptörü arasında köprüleme falan anlarımda bana kablo özellikli ethernet kartı yanlış gibi geldi :) temmuz 7 yıl önce
    • Hem ne alaka ethernet kartı?.. temmuz 7 yıl önce
    • @newnew laptop kullanıyorum.2 3 önceden connectify.me programı calısıyordu bir anda oyle oldu.Sistemi bastan asağı tarayıp gereksiz tüm prgramları silip çöpleri temizledim sonra son sürümü de indirip kurup sorunu hallettim teşekkürler @temmuz researcher 7 yıl önce
    • Geçmiş olsun @mustafadalga temmuz 7 yıl önce
    • teşekkürler :) researcher 7 yıl önce