Windows 10 Uyumluluk Sorunu

Merhaba arkadaşlar ben bir program indirdim oyun videosu çekme programı ismi mirillis action indirdim kurdum ve tam açtığım sırada altta bir bildirim çıktı bu program windowsun bu sürümüyle uyumlu değil gibi bişey sonra girdim programın uyumluluğunu değiştirdim hepsini denedim olmadı sorun gidericiyi açtım gene olmadı bunun başka yolu varmı ?

nizi666 nizi666 (179)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Bazı sorularda Windows 10 yeni olduğu için tam oturmuş bir sistem değil, uyumsuzluk gösterebilir derken bunu kastediyordum. Bunu düzeltmenin bir yolu yok. Zaten siz denemişsiniz yapılabilecekleri. Başka bir Kayıt programı kullanmanızı tavsiye ederim.

    araz01 araz01 (291)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkürler nizi666 7 yıl önce
    • Ben teşekkür ederim. İyi günler... araz01 7 yıl önce

    Eğer bütün uyumluluk seçeneklerini denediysen ve yine sonuç alamadıysan, bu uğraştığın sürümü maalesef kullanamayacaksın; programı kullanma imkanı için yeni bir sürümün (yeni sürüm muhtemelen windows 10 uyumlu olacaktır). çıkmasını bekleyeceksin. Ama yine web'de araştır istersen, belki windows uyumlu bir sürümüde vardır ve onu download eder ve yüklersin. Veya o da olmazsa benzer fonksiyonları yerine getirebilen başka bir (muadil) programda bulabilirsin. Araştırmak lazım.

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkürler nizi666 7 yıl önce
    • Teşekkürlük birşey yok, kolay gelsin. temmuz 7 yıl önce

    Mirillis Action!  aşağdaki işletim sistemlerini destekler:

    Versiyon : Action! 1.31.4

    • Windows Vista
    • Windows 7
    • Windows 8, Windows 8.1
    • Windows 10

    Sizdeki daha eski bir sürüm olabilir. Mümkünse Action! 1.31.4 sürümünü indirin.

    murat murat (12492)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Deniyeceğim Çok Teşekkürler Şimdiden nizi666 7 yıl önce
    • Dediyin Versiyonu İndirdim Öyle Uyumluluk Hatası Çıkmadı Ama Şimdide Porgram Açılmıyor Hiç Birşey Gelmiyor Ekrana nizi666 7 yıl önce
    • Yönetici olarak çalıştırmayı dene. temmuz 7 yıl önce
    • Olmuyor nizi666 7 yıl önce
    • Ama Görev yöneticisine bakıyorum programı orda çalıştığını görüyorum ama ekrana birşey gelmiyor nizi666 7 yıl önce
    • Öyleyse program yüklenmiştir ve çalışmaktadır (arka planda). Nasıl kullanıldığını öğrenmelisin. temmuz 7 yıl önce
    • Ama O Program Normalde Öyle Çalışmıyor Ki nizi666 7 yıl önce