Windows 10 Varsayılan tarayıcı hatası

Merhaba Arkadaşlar Windows 10 Varsayılan tarayıcı hata veriyor hatası şöyle Google Chrome seçiyorum göstermiyor mesela wolfteam çıkışta windows edge ile sitesine bağlanıyor bi ara herhalde oldu dedim ama varsayılan tarayıcı sıfırlandı microsoft edgeyi seçin dedi lütfen yardım edin nasıl çözerim birde bende unchedkit adlı bir program var ne işe yarar ve nasıl yüklendi ben yüklemedim ama software yazıyor bir yerinde ben bu sfowareyi microsoft2un ürünü diye biliyorum bide onada bir şeyler söylerseniz sevinirim

darkwob darkwob (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    internetten bir program indirirken arada tarayıcı korsanı inmiş varsayılan tarayıcı olarak kaydettirmiş en son indirdiğiniz veya kendi inenen ne varsa kaldırın silin http://www.iobit.com/en/advanceduninstaller.php bu programla

    yapmanız gereken tarayıcıları tamamen sıfırlamak

    chrome sıfırlama

    explorer sıfırlama sağ taraftaki dişli işaretini tıklatın / internet seçeneklerini tıklatın gelişmiş tıklatın sıfırla tıklatın kişisel ayarları sil tikini atın sili tıklatın ve tamam

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

    • kişiyi kaldıramıyorum darkwob 7 yıl önce

    IObit Uninstaller nasıl kullanacam

    darkwob darkwob (1)
    7 yıl önce cevaplandı

    • kişiyi kaldıramıyorum darkwob 7 yıl önce

    Öncelikle Uncheckit uygulamasından kurtulun:  Uncheckit nedir, nasıl kaldırılır? Daha sonra sorun düzelmezse belirtin.

    hakan hakan (15424)