Windows 10 Vasatlığı, Windows 10 çok yavaş, nasıl çözerim?

Dun bildirimle , Windows 8,1 olan Laptopuma windows 10 guncellemesı oldugu geldi , iyi guzel yukledım. (2,5 saat normalmi bilemiyorum) Ama bu kadar rezalet beklemıyordum , mause sag tıklayınca 5-6 sanıye beklemeyle gelıyor ,  hanı su masaustunde yenıle , yenıdosya vs vs.. cıkması ıcın yapılan sag tık. Acıkcası endıselenıyorum ,  windows 10 kullanan arkadasların , yorumlarını merak edıyorum.

alaindelon alaindelon (16)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yaşadığınız sorunun nedeni Yükseltme ile Windows 10 işletim sistemine geçmeniz.Windows 7 den Windows 10 yükseltmesi yapan birisi olarak kesinlikle işletim sisteminizi sıfırlama yapmanızı öneriyorum.Sisteminizde donmalar, yapacağınız işlemde yanıt vermeme sorunları veya saçma sapan beklemeler yaşatan bir sistemle karşı karşıya kalabilirsiniz.Bunu sadece ben değil yükseltme ile geçen bir çok kişi söylüyor.Windows 10 işletim sistemini ayarlar bölümünden çok kolay bir şekilde sıfırlayabilir ve temiz kurulum haline getirebilirsiniz.

    Windows 10 işletim sistemini sıfırlama hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

    Windows 10 İşletim Sistemi nasıl sıfırlanır? Windows 10 işletim sistemine nasıl reset atılır?

    ismailsarp ismailsarp (6010)