Windows 10 Wi-Fi Sorunu

Herkese merhabalar sorunum şu ben genelde oyundayken (CS-GO) sürekli aniden net gidiyor alt tab yapıp bakıyorum wifi simgesi normal gözüküyor ancak sitelere girmiyor aradan 10 saniye vs. sonra düzeliyor. bu durum sürekli oluyor. acaba bir çözümü var mıdır sürekli net gidip geliyor aslında teden baktığımda net gayet iyi çalışıyor ama pcde böyle kopukluklar yaşıyorum. bu ağ ayarlarını driverı vs. silip sıfırdan nasıl yüklerim veya çözümü nedir?

aygıt yönetici şu şekilde(güncelleme yokmuş denedim)

kaymakasm kaymakasm (5)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    wifi kopması veya ünlem işareti  hatasının tek bir sebebi yok birçok nedenden dolayı olabilir

    başlat / aygıt yöneticisi ağbağdaştırıcıları wireless N 1000 sağtıklatın  kaldır sil ve akabinde değişiklikleri tara

    modem şifresini yeniden isteyecektir girin böylece bağlantınız sıfırlanmış olyor

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      dediğiniz yaptım ayrıca cmd komutlarıyla proxy ayarlarını vs. resetledim ve pc yi yeniden başlattım. şimdilik sorun yok gibi teşekkürler.

      kaymakasm kaymakasm (5)
      7 yıl önce cevaplandı

      • sorun çözüldü ise güzel candan 7 yıl önce
      • hocam sorun yenilendi maalesef. online oyun oynarken (csgo - battlerite) akksız internete bi şey oluyo fakat bu sadece pc de oluyo telefonda net kopukluluğu yaşamıyorum. ne yapmam lazım? kaymakasm 7 yıl önce