windows 10 x64 yüklemek istiyorum,usb bellek yerine sd kart kullansam olurmu?

Youtube deki videonuzu izledim flash bellek kullanılıyor.benim flash belleğim yok sd kart olmazmı

00ytaha00 00ytaha00 (3)
3 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Evet olur, 8 GB ve üzeri bir SD kart ile yapabilirsiniz.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

      SD kart ile USB belleğin arasında hiçbir fark yok fakat GB'ının yüksek olmasına dikkat etmen gerekebişir @hydra 'nın da dediği gibi

      darkcrak darkcrak (5168)
      3 yıl önce cevaplandı

        valla ben sd kart donusturucusu ile yaptim hatta oldu da usb 2.0 gibi goruyor sd carti

        adils adils (136)
        3 yıl önce cevaplandı

        • SD kartlarda 3.0 yok yani gayet normal 2.0 olarak tanıması veya senin SD kart 2.0 darkcrak 3 yıl önce
        • dogruu :)))) adils 3 yıl önce