windows 10 yavaşlama sorunu disk 100

Toshıba satellite l750 (İ5 işlemci 8gb ram ) kullanıyorum . Win 7 kullanıyordum. Yavaşlama sorunu vardı ama bu kadar değildi. Formatladım tüm diskleri biçimledim win 10 kurdum. Kurduğumda bu kadar değildi. Yavaşlama vardı. şimdi felaket yavaş. internete kadar etkiliyor. Tekrar format attım yine dğişmedi. virüs diycem ama o da yok formattan sonrada değişiklik olmadı. sadece firefox ve idm açıkken bile %100 oluyor. Daha çok photosop, Premier gibi kurgu programları kullanıyorum.

nurgldl33 nurgldl33 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sistem özelikleriniz güzell windows 10 formattan sonra en az 2 gün günceleştirmeler sürer günceleştirmeleri yüklet

    arka pilanda gereksiz çalışan exe. leri sonlandır bu Revo Uninstaller programı indir  çalışmasını istemediğin exe dosyasını tikini kaldır

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      işte sorun orada güncellemeler tam. arka plandada çalışan doğru düzgün program yok. driverlardan olabilir mi? bunu nasıl anlayabilirm?

      nurgldl33 nurgldl33 (1)