Windows 10 yıl dönümü güncellemesini geri alma

Leptobuma Windows 10 yıldönümü güncellemesi yükledim ama yükledikten sonra leptop ağırlaştı oyunlar kasıyor oynanamıyor. Bu güncellemeyi nasıl kaldırabilirim eski haline nasıl çeviririm?

pc1034 pc1034 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows update ayarlarına girin

    Güncelleştirme geçmişine tıklayın

    Yukarıda Güncelleştirmeleri kaldır seçeneği var ona tıklayın

    Güncelleme listesi çıkıcak, Oradan istediğinizi seçin ve kaldırın .

    blackheaven blackheaven (728)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Sorunun çözümünü buldum ve eski haline döndü bilgisayar. Yinede teşekürler. pc1034 7 yıl önce
    • Sorunun çözümünü bulduysan çözüm olarak paylaş . Bu konuda sorunu olan diğer arkadaşlara da yardımcı olmuş olursun. @pc1034 blackheaven 7 yıl önce