Windows 10 Yıldönümü Güncellemesi otomatik olarak yüklenmedi

Merhaba,

Windows 10 Pro kulanıyorum.Windows 10'un Yıldönümü Güncellemesini nerden indirebilirim ?

ahmetsamil ahmetsamil (268)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Güncelleme bana da gelmemişti. Şimdi biraz araştırınca indirme linkinin olduğunu gördüm:

    Windows 10 Yıldönümü Güncelleştirmesi nasıl indirilir?

    murat murat (12492)
    7 yıl önce cevaplandı

    Ahmet'im, bir yerlerden güncelleme download etmiyorsun. Sadece Ayarlar>Güncelleştirme ve Güvenlik penceresinden "Güncelleştirmeleri Denetle" düğmesini tıklayacaksın, hepsi bu.. :)

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Yaptım onu.Fakat bildiğim kadarıyla arayüzünde küçük değişiklik olucakmış.Benim hala aynı :) ahmetsamil 7 yıl önce
    • Güncelleme önce bilgisayara iniyor ve sonra yüklenmeye başlıyor, PC resetleniyor ve yeniden başlarken yükleme tamalanıyor. Bunlar tamam oldumu? Tamamlandıysa küçük arayüz değişikliklerini görebilmen için mesela görev çubuğu başlat düğmesine tıklarsan orada aç/kapa, ayarlar düğmelerinin değiştiğini ve ayrıca "Dosya gezgini" düğmesi eklendiğini görebilirsin. Yine bazı pencere ve arabirimlerde küçük farklılıklar var, bunları zaman içerisinde zaten farkedersin. temmuz 7 yıl önce
    • İnternette izlediğim bir video da ajanda eklenmiş mesela.Bende öyle bir seçenek yok.Daha sonra koyu renk teması var.Bunların hiç biri bende yok.O yüzden böyle bir soru açma gereği duydum. ahmetsamil 7 yıl önce
    • O dediğinin bende farkında değilim, acelesi yok sonra görür ve faydalanırız :) Sen benim bahsettiğim küçük değişmeleri görebildin herhalde. temmuz 7 yıl önce
    • Evet Dosya Gezgini var Başlat Menüsünde.Ama Aç/Kapa seçeneği hala aynı.Yani bazılarını görebiliyorum bazılarından eser yok. :) ahmetsamil 7 yıl önce
    • Görev çubuğundaki aramaya (büyüteç ikonlu) winver yaz ve enter'la bakalım. Orada sürüm ve is derleme numaraları nasıl? temmuz 7 yıl önce
    • Sürüm : 1511 - İS Derlemesi : 10586.545 ahmetsamil 7 yıl önce
    • Yavrum, senin büyük güncelleme henüz olmamış (veya yüklenmemiş). Sürüm 1607 olmalıydı. Yüklemenin olabilmesi için bilgisayarı yeniden başlatmalıydın. Bunu yapmadıysan yap. temmuz 7 yıl önce
    • Ve büyük güncelleme yüklendikten sonra yeniden Güncellemeleri denetle. Büyük güncellemeden sonra (geçen hafta) bir güncelleme daha geldi. O güncellemeyide yaparsın. temmuz 7 yıl önce
    • Ben çıkıyorum, ihtiyacın olursa akşama devam ederiz. Kolay gelsin :) temmuz 7 yıl önce
    • Bilgisayarımı yeniden başlatmıştım.Şimdi yeniden Güncelleştirmeleri Denetledim.Fakat yine bir güncelleme bulamadı.İnternet üzerinden indirmeyi deniyorum şimdi. :) ahmetsamil 7 yıl önce