Windows 10 Yıldönümü Güncellemesi

windows 10 yıldönümü güncellemesini yükledikten sonra bilgisayar açıldıktan 10-15 dakika sonra donuyor bu sorun çözülebilir mi

firatvural firatvural (-136)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Önemli bir verin yoksa temiz kurulum yapmanda fayda var. Yüklemeyi geri alabilirsin veya Windows'u tekrardan yükleyebilirsin. Windows 10 yıldönümü güncellemesi oldukça yüklü bir güncelleme.  Çeşitli sorunlara yol açabilir.

    hakan hakan (15424)