Windows 10 yükledim ama kullanıcıyla ilgili problem yaşıyorum, Kullanıcı hesabını yönetici nasıl yaparım?

Ben yanlışlıkla kullanıcı hesabımı standart yaptım ve yönetici yapamıyorum bir uygulama yada internetten indirdiğim birşeyi açarken evet hayır tuşu geliyor ama evet tuşuna basılmıyor güvenli modu nerden açıcam bilmiyorum lütfen acil yardım edin.

blades61 blades61 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bir hesab türünü değiştirmek için kullandığınız hesabın yönetici olması gerekiyor.Yönetici hesabı kullanıyorsanız yeni hesap ekleyebilir ve hesap türlerini ayarlayabilirsiniz.

    Siz şuanda start kullanıcı olduğunuzdan yeni hesap türü atayamıyor veya yönetici olarak ayarlayamıyorsunuz diye tahmin ediyorum.

    Bu ayarı yapmanız için Windows 10 güvenli mod üzerinden açıp yeni bir kullanıcı hesabı açıp yönetici yapmalı veya şuanda kullandığınız hesabı yönetici türüne getirebilirsiniz.

    Windows 10 Güvenli Modda açmak için aşağıdaki konuya göz atabilirsiniz.

    Windows 10 Güvenli Mod Nasıl Açılır?, Windows 10 Güvenli Modda Açmak nasıl yapılır?

    ismailsarp ismailsarp (6010)