Windows 11'den Windows 10'a döndükten sonra mavi ekran hatası almaya başladım

Merhaba bilgisayarım Windows 11 iken çok rahat çalışıyordu Windows 10 yaptım mavi ekran sorunu oluşmaya başladı ve ayrıca Chrome girince ekranım gidiyor 1 2 saniye sonra geri geliyor yardımcı olur musunuz?

atiyepam atiyepam (1)
2 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 10 işletim sistemine döndükten sonra Windows Update ile güncellemelerin tamamını yükledin mi? Tüm sürücülerin güncel mi?

    murat murat (12492)
    2 ay önce cevaplandı