Windows 11'den Windows 10'a dosyak kaybı olmadan nasıl dönülür?

Merhaba Ben Windows 11'den Windows 10'a Geçiriyorum ama Dosyaları *SILMEDEN* Windows 10'a Geçemiyorum Yardım Edebilecek Varmı?

Saklamak İstediklerinizi Seçin:

Kişisel Dosyalarımı Ve Uygulamalarımı Silme ( Kapalı )

Kişisel Dosyalarımı Sakla (Kapalı)

Hiçbirşey (Açık)

solirate solirate (1)
9 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 10'dan Windows 11'e geçeli 10 günden fazla oldu mu? Olmadıysa  Ayarlar > Sistem > kurtarma adımından Geri dön seçeneği ile Windows 10'a kayıpsız geri dönebilirsin.

    Bunun dışında Windows 10 Iso su yazdırılmış bir usb bellek ile bilgisayarı açıp Windows 10 kurulumu başlatabilirsin. Kurulum aşamasında Yükseltme mi yoksa Özel kurulum mu diye sorar. Burada Yükseltme seçerek kurulumu yaparsan C sürücünde yeni bir Windows klasörü oluşturulur ve eski Windows 11 dosyaları silinmeden C sürücünde saklanır.

    Windows 11 dosyaları Windows.old diye bir klasörde tutulur. Windows.Old klasöründe yüklü olan programlar, kişisel dosyaların vs hepsi tutulur. Bu yöntemin eksik yanı Windows 11 de yüklü olan bazı uygulamalar çalışmayabilir. Bazıları Windows. Old klasöründen erişilerek çalışabilir.

    alattin alattin (16999)
    9 ay önce cevaplandı