Windows 11 Temiz kurulumda ağa bağlanır mı?

Windows 11 ISO dosyasını indirip USB'ye Rufus aracılığıyla yazdırdım. Bir sorum var. Kurulum sırasında benden bir ağa bağlanmamı isteyecek. Bilgisayarım internete Ethernet kablosu ile bağlanıyor. Kurulum sırasında Ethernet ile ağa bağlandığımı sistem görür mü? Yoksa sürücü vs. isteyebilir mi?

kaanerben1 kaanerben1 (7)
8 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yüksek ihtimalle sürücü istemez.  Windows 11 geniş bir sürücü kütüphanesi ile geliyor. Eğer özel ve nadir kullanılan bir ağ kartın yoksa bir sorun yaşamazsın.

    Etherneti otomatik tanır ve ağ için gerekli IP yapılandırmasını Router cihazından alır ve internete çıkarsın. Elbette Router cihazın (adsl modem gibi) bunun için yapılandırılmış olmalı. Sen özel bi ayar yapmadıysan varsayılan olarak bu ayarı zaten vardır.

    murat murat (12492)
    8 ay önce cevaplandı