Windows 7 de görev yöneticisini farklı şekilde nasıl açarım?

Windows 7 de görev yöneticisin alt gr+ctrl+delete ile değilde başka türlü açmak istiyorum.

Windows 7 de görev yöneticisini farklı şekilde nasıl açarım?

kralfenerkan kralfenerkan (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    • Görev çubuğuna sağ tık yapıp ''Görev Yöneticisi' ni başlat'' a tıklayın.
    kenanftl kenanftl (98)
    9 yıl önce cevaplandı

      Teşekkür  ederim  Gerçekten  Yararlı.

      kralfenerkan kralfenerkan (1)
      9 yıl önce cevaplandı

        Görev Yöneticisini farklı şekilde nasıl açarım?

        Aklıma gelen yöntemler

        Yöntem 1: CTRL + SHIT + ESC tuşlarına aynı anda basarsanız görev yöneticisi açılır.

        Yöntem 2: Windows ve R tuşlarına basın. Çalıştır açılacaktır taskmgr yazın ve enter tuşuna basın.

        Yöntem 3: Çalıştıra taskm yazın enter'a basın.

        Birde masaüstüne kısayol oluşturarak ulaşma var ama sanırım bunlar yeterli

        cemkara cemkara (4215)