WİNDOWS 7 Defender,güvenlik duvarı,update çalışmıyor.

SELAMÜN  ALEYKÜM arkadaşlar

win xp den  win  yediye geçirdim pc yi ve bu uç sey çalışmıyor hepside hata veriyor.

Update:Güncellemeler denetleniyorda kalıyor.

Güvenlik duvarı:Baslatılamıyor el ile baslatın (el ilede baslatılmıyor.)

Defender:bu grup ilkesi tarafından engellendi hatası.

doksanciarif doksanciarif (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    xp yüklü işletim sistemleri genellikle eski bilgisayarlar oluyor siz win 7 yükletmişiniz bu farketmiyor  sistem özellikleriniz yeterli olmayabilir eski işletim sistemlerini microsoft desteklemiyor o sebepten update günceleştirmelei yükletemiyor

    @murat beyin paylaşısı bu çözümü deneyebilirsiniz

    diğer arkadaşlarda size cevap yazar bir sonuç çıkar ortaya

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

    • eski isletim sistemimde hepsi çalışıyordu. doksanciarif 7 yıl önce
    • sistem özeliklerini yazabilirseniz candan 7 yıl önce
    • cevaba ilave yaptım bakarsanız candan 7 yıl önce