windows 7 exe uzantılı dosyaları acamıyorum

windows 7 home basic kullanıyorum netten indirdiğim .exe uzantılı dosyaları açamıyorum cift tıklıyorum bekliyo ama ekrana hic birşey gelmiyo kayıt düzenleyicisi defterinide actım paylaytıgınız yolu izledim ama fayda etmedi gene aynı nasıl düzeltebilirim yardımcı olursanız sevinirim

ysn60 ysn60 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Microsoft 'un Fixit aracını kullanabilirsiniz.

    Windows 7 ve Windows Vista'da .exe dosyaların çalıştırılamamasının sebebi virüsler olabilir. Virüsler .exe dosyalarının çalıştırılmasına engel oluyor olabilir.

    Bunun için öncelikle  Microsoft Fix it aracını buradan indirin ve çalıştırın. Bu küçük yazılım Windows 7 de çalışmayan .exe sorunununu çözmek için tasarlanmıştır.

    Daha sonra mutlaka bir virüs taraması yapın. Virüs taraması için şunlardan birini kullanabilirsiniz:

    murat murat (12492)