WİNDOWS 7 FORMAT CD'si NASIL OLUŞTURULUR

ARKADAŞLAR BİLGİSAYARIMA FORMAT ATMAK İSTİYORUM BUNUN İÇİN NE YAPMALIYIM WİNDOWS 7 FORMAT DVD'si  NASIL OLUŞTURULUR LÜTFEN YARDIM EDERSENİZ ÇOK SEVİNİRİM.

pdr50 pdr50 (15)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İnternet üzerinden Format dosyaları indirilir.Ardından 50 Kuruşluk bir DVD alınır.UltraISO isimli program indirilir.DVD optik sürücüye yerleştirilir.Format dosyası açılır.UltraISO dan CD İmajı Yazdır seçeneğiyle dosyalar diske yazılır.Yazma işlemi tamamlandıktan sonra artık diskimiz hazırdır.

    Güle güle kullanabilirsiniz. :)

    akif52 akif52 (34)