Windows 7 format nasıl atılır?

Bir virüs bilgisayarıma bulaşmıştı ve çözüm yolu yokmuş ö yüzden format atacağım nasıl yapılıyor bir anlatır mısınız . (Windows 7 Pro elimde cd yok ama seri kod numarası var)

kullanici139155 kullanici139155 (10)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 7 Format nasıl atılır diye bir paylaşım yapmıştı @candan  konuya gidin

    Windows 10 Ürün Anahtarımı Nasıl Öğrenirim?, Yükseltmeden Sonra Temiz Kurulum Nasıl Yapılır? ile de seri key ini öğrene bilirsin diye de bir paylaşım yapmıştı @ismailsarp

    darkcrak darkcrak (5168)