windows 7 format usb ile

bugün laptop ıma format atacam windows 7 32 bit

nasıl yapacam hiç bilmiyorum bu konuda sıfırım yardımcı olurmusunuz resimli veya videolu olursa çok iyi olur şimdiden tşk ederim kola gelsin

admknc admknc (3)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    selam laptobunuza daha önceden cd ile format atılmadıysa fabrika recovery duruyorsa burdan fabrika  ayarlarınıza dönebilirsiniz BİooS girin f8 veya  f4 her bilgisayarın   değişik pc kapatın başlarken bu tuşlardan birisidr devamlı basılı tutun sizi yönlendirir zaten

    emir38 emir38 (-4995)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Tşk ederim admknc 9 yıl önce

    İşlem oldukça basit, USB'den Windows 7 kurma

    Usb flash sürücüden windows 7 nasıl yüklenir?

    hakan hakan (15424)