Windows 7 gizli dosyaları gösterme

Windows 7'de gizli dosyaları gösterme seçeneğini nasıl açarım?

Windows 7'de gizli dosyaları göster nerede?

cemkara cemkara (4215)
10 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Windows 7 gizli dosyaları gösterme

    Gizli dosyaları ve klasörleri görüntülemek için aşağıdaki adımları izleyin.

    Windows 7 gizli dosyaları gösterme adımları:

    1. Başlat düğmesi, Denetim MasasıGörünüm ve Kişiselleştirme ve ardından Klasör Seçenekleri'ni tıklatarak Klasör Seçenekleri'ni açın.

    2. Görünüm sekmesini tıklatın.

    3. Gelişmiş ayarlar altından Gizli dosya ve klasörleri göster'i seçin.

    4.  Korunan işletim sistemi dosyalarını gizle (önerilen) seçimi kaldırın.

    5. Uygula ve daha sonra Tamam'ı tıklayın.

      Windows 7 gizli dosyaları göster

    Bu işlemden sonra Windows 7'de gizli dosyalar ve sistem dosyaları görünür olacaktır.

    cemkara cemkara (4215)
    10 yıl önce cevaplandı

      aynısını yapıyorum 2 3 sn sonra otomatik kendi alıyor ?

      algos algos (1)